Anketa

Jsou pro Vás naše zpracované přípravy přínosné?

ANO JSOU (570)
NEVYUŽIJI (34)

Celkový počet hlasů: 604

Děkujeme za Váš názor na zakoupené produkty

John

Smitha468 02.10.2017
At this time it seems like Movable Type is the best blogging platform available right now. from what I've read Is that what you are using on your blog? ccdcdkddbgcfcfcd

jukněte na novinky

ADMIN 23.08.2017
http://www.skolka-pripravy.cz/products/zasobnik-vv-a-pv-napadu-na-cely-rok/

http://www.skolka-pripravy.cz/products/listeckovy-klobouk-1-podzim/

spokojenost

Šarlota 25.03.2017
Dobrý večer, des jsem si materiál objednala a do pár minut jsem ho měla v počítači. ;-) Předem moc děkuji za rychlé vyřízení a těším se až vše vyzkouším ;-)

Email s odkazem nedorazil

Kacka 04.01.2017
Uz nekolikrat jsem psala email i zpravy na facebook a stale se nikdo neozval. Zatim sem velice nespokojena nechat si poslat penize a pote neposlat nazpatek zbozi!!!!

Re: Email s odkazem nedorazil

ADMIN 20.03.2017
Kačko, myslím, že po telefonické dohodě vyřešeno ke spokojenosti. Prodlení nebylo úmyslem. Díky za shovívavost

poděkování

I.Brejníková 15.08.2016
Dobrý den,
velice děkuji za inspiraci a nápady ,velice mi pomáhaly při tvorbě TVP ,protože jsme po dlouhých letech smíšených tříd opět dostaly třídu pouze nejmenších dětí.I přes dlouholetou praxi mi velice pomáhaly Vaše měsíční bloky, je zde vše pohromadě,návaznost a opakování z předešlého měsíce ... OBROVSKÉ DÍKY. Chtěla jsem se zeptat ,zda budou pokračovat i pro věkovou skupinou 4-5 letých dětí.Děkuji za odpověď a mějte se hezky.

Re: poděkování

admin 01.09.2016
Moc děkuji za zpětnou vazbu a jsem ráda, že vám materiály pomáhají. Opravdu mě to moc potěšilo. S Krtkem nebudu dále pokračovat, letos se chystám na měsíční bloky s pohádkami... ještě pracuji na prvním bloku pro září, ale brzy se tu objeví

Příplatek pro firmy a reditele

Jana 03.06.2016
Jestli jsem to dobře pochopila, tak protože bych nakupovali na IČO a jsem kromě učitelkou i ředitelka, tak bych platila o 25% více?
To mě popravdě šokuje. Na otevření vlastní školky jsem šetřila, aby prosperovala a měla jsem na výplaty zaměstnanců, tak se musím hodně otáčet. Sama učím a přesto si nezasloužím mít cenu jako ostatní. Smutné a dle mého názoru je to neúcta.
Zde určitě nenakoupím.

Re: Příplatek pro firmy a reditele

admin 05.08.2016
Ano - je to tak. Pokud si jako ředitelka a zárověň učitelka zakoupíte produkty PRO SVOU OSOBNÍ POTŘEBU (ne pro nakopírování materiálu dalším 5 lidem), neúčtujeme žádný poplatek. Vážím si velice učitelek, které si z vlastní iniciativy, vyhledávání dalších inspirací pro svou práci (ve svém volném čase), zakoupí produkty (a zaplatí z "vlastní kapsy"). Takových zaměstnanců by si měli vážit i jejich zaměstnavatelé, protože i tato činnost - vyhledávání a rozšiřování vlastních materiálů, je součástí samostudia, k jehož obsahu a naplnění není nikdo nucen a není mu podsouváno nic, co by sám nechtěl a neměl o to zájem. Pro tyto zákazníky platí ceny uvedené na eshopu bez tohoto příplatku.

2. Vážím si ale i ředitelů škol, že k nám našli cestu a snaží se svým zaměstnacům zajišťovat nové materiály a inspiraci pro jejich práci. Tito zaměstnanci to mají však zjednodušené a někdy bez osobního zaujetí (a vynaloženého úsilí) získají to, na co ti první museli najít čas, motivaci a také vlastní finance.

Věřím, že mi rozumíte a děkuji za pochopení
Více zde: http://www.skolka-pripravy.cz/products/mnozstevni-priplatek/

Objednané zboží nepřišlo

Marie 01.06.2016
Dobrý den,

prosím, co mám dělat, zásilka stále nedorazila na e-mail,už je to 16 dnů, volala jsem na uvedené číslo a psala e-mail, ale nedovolala jsem se a na mail nikdo neodepsal. Dá se to tu nějak řešit? Děkuji.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Nová kolekce ručně vyráběných šperků Estrela. Velmi osobté výrobky z kolekce naší nabídky s vynikají precizním zpracováním, kvalitou řemeslného zpracování a použitím tradičních technik a postupů. Výsledkem jsou nadčasové šperky moderního vzhledu. Každý kus je neopakovatelný originál.

Inspirace pro učitelky - týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi

Zásobník - tématických příprav a celků.      Inspirace pro učitelky -  týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.   Více zde: http://skolka-pripravy.webnode.cz/

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

 

  • Přemýšleli jste někdy o možnostech výdělku z domova? Je tu nabídka české firmy na výdělek jednoduchým sdílením.

Přivítejte JARO krásnou a svěží pletí. Stačí jen doplnit unavené pleti a tělu kolagen. 
Zásobníček

týdenních příprav

do MŠ

Dárky pro každou příležitost

Nezhezčí dárky bývají v nejmenších krabičkách

Nakupujte (nebo si vydělávejte) se slevou a výhodami 

přivýdělek


Kontakt

školka-přípravy
607065720 ucitelka-skolka@seznam.cz http://skolka-pripravy.cz