Partneři webu

PODPORUJÍ NÁS TYTO WEBY - můžeme podpořit i Vás

►Pro zdraví, krásu i domácnost s Finclubem

Hýčkejte si zdraví s přírodními doplňky stravy a vitamíny Finclub. Pro péči o pleť i tělo si dopřejte kvalitní a hypoalergenní kosmetiku ALOE, antioxidační kosmetiku z Goji. Každodenní úklid si provoníte oblíbenými ekologickými čističi CODINA - a zamilujete si nepřekonatelný čistič Codi Energic! Vítejte v eshopu pro vaše zdraví, krásu i domácnost.

►Kolagen a kolagenová kosmetika

Přírodní kolagen bez parabenů - original kolagen od fa. Inventia PT
Kolagen regeneruje a vyživuje pokožku, čímž minimalizuje vznik vrásek. Kolagen napomáhá nepřetržité obnově kožních buněk, hydrataci a pružnosti kůže. Je účinný a napomáhá při odstraňování celulitidy, akné, jizev, strií, vředů, ekzémů, znamének a stařeckých skvrn. S postupem věku se schopnost tvoření kolagenu snižuje. Proto je vhodné jej doplňovat. Doporučuje se u přirozeně zestárlé nebo předčasně poškozené pokožky.

►České jablonecké šperky a bižuterie bez obsahu niklu

Kvalitní módní doplňky a českou, jabloneckou bižuterii, výrobky pro ženy, děti, mládež i muže a další šperky, které  jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Ať už k různým výročím, svátkům, či jen tak, pro radost, darovaný šperk vždy potěší.
V nabídce najdete náhrdelníky, stříbro, ocel, magnetické náramky, prsteny,náramky, náušnice, dětské náušnice, dětské prstýnky, přívěsky, řetízky, náhrdelníky, přívěsky na klíče, prsteny na nohu, zásnubní prsteny, snubní prsteny, pánské šperky, dárkové krabičky, šperkovnice, spony na peníze, spony na kravaty, řetízky na nohu, nákotníky, ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky,  prsteny, prstýnky, náramky, řetízky, přívěsky na kabelky.....

►Codi - Energic

►České šperky a bižuterie

►Krásná a svěží v každém věku

►Oblečení pro tebe

 

 

Nápady pro tvoření s dětmi v MŠ

nápady pro práci s dětmi v MŠ

3D motýlci "EMANUEL". Dekorace na zeď. Každý volný prostor na zdi teď může získat zcela nový rozměr!
Kontakt

školka-přípravy
607065720 ucitelka-skolka@seznam.cz http://skolka-pripravy.cz